Rozwiązania specjalne grzejników Zehnder

  Zehnder słynie z innowacyjnych rozwiązań. Dla klientów, którzy chcą wymienić swój stary grzejnik bez przerabiania instalacji producent stworzył model, którego rozstaw podłączeń ułatwia wymianę grzejnika podczas modernizacji - Charleston Retrofit.

Innym innowacyjnym rozwiązaniem jest zwiększenie funkcjonalności grzejników stojących poprzez umożliwienie montażu na nim płaskiej deski, tworząc ławeczkę - model Relax.


 

Zehnder Charleston Relax Wnęka domu w stylu wiejskim to jedno z wielu miejsc, gdzie wyśmienicie pasuje ogrzewana ławka. Czy to jako
Zehnder Charleston Relax - Produkt na zapytanie -
Zehnder Charleston Rertofit to grzejnik stworzony by ułatwić wymianę grzejnika poprzedniej generacji. Wygląda on identycznie jak standardowy Charleston,
Zehnder Charleston Retrofit - grzejnik na wymianę

Aktualności

Nowości w ofercie Zehnder na 2017 rok

2017-03-01
Firma Zehnder na bieżąco analizuje potrzeby i trendy na rynku. Odzwierciedleniem tego jest katalog na 2017 rok z propozycjami zupełnie nowych grzejników, a także już sprawdzonych pozycji, ale w całkiem nowych, atrakcyjniejszych cenach!
więcej

Czym kierować się przy wyborze grzejnika? Praktyczne porady i wskazówki

2016-12-23
Twój stary grzejnik jest już mało wydajny, nieszczelny lub korodujący? A może nie pasuje do wystroju wnętrza? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą grzejników firmy Zehnder - z pewnością znajdą tam Państwo produkty spełniające najróżniejsze wymagania!
więcej