Aktualności

Nowa klasyfikacja filtrów Zehnder

2019-06-13
W zeszłym roku wprowadzono nową normę dotyczącą testowania i klasyfikacji filtrów powietrza. Sprawdź jak zmieniły się filtry Zehnder.
więcej

Bezpłatne szkolenie dla Architektów

2019-04-18
Firma HB-System ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie z zakresu doboru grzejników, na którym zostaną zaprezentowane i omówione wszystkie modele z oferty Zehnder.
więcej

Przygotuj jednostkę wentylacyjną do zimy

2018-10-19
Mimo że pogoda nadal nas rozpieszcza to faktem jest, że przyszła jesień. Poza uprzątnięciem ogródka musimy pamiętać aby wymienić filtry w naszej jednostce wentylacyjnej.
więcej

Grzejniki do kotłów kondensacyjnych i pomp ciepła

2018-08-08
Uwzględniając wszystkie czynniki związane z przekazywaniem ciepła, na samych grzejnikach można zaoszczędzić do 30% energii. W prosty i nieskomplikowany sposób można to osiągnąć przy pomocy grzejników firmy Zehnder, które pracują efektywnie i wydajnie w systemach z kotłem kondensacyjnym i pompą ciepła.
więcej

NOWOŚCI W OFERCIE 2018 - Po pierwsze: funkcjonalność

2018-05-29
Zehnder wychodzi naprzeciw entuzjastom ciepłych ręczników i szybkiego suszenia bielizny
więcej

Targi Instalacje Poznań 2018

2018-04-24
Targi INSTALACJE to największe w Polsce spotkanie branżowe zrzeszające producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, chłodniczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.

więcej

Grzejniki kanałowe - niezbędne informacje

2018-02-12
Szukasz grzejnika, który nie przesłoni Ci widoku przez duże przeszklenie? Może masz niewielkie pomieszczenie, które grzejnik jeszcze je zagraci? Grzejniki kanałowe to idealne rozwiązanie, gdy mamy okna od podłogi do stropu lub niewielki metraż. W tym poradniku znajdziesz niezbędne informacje, które powinieneś posiadać przed zakupem grzejnika kanałowego.
więcej

Winter is comming - przygotuj grzejniki na sezon grzewczy

2017-12-05
Chcesz aby Twój grzejnik działał poprawnie podczas sezonu grzewczego? Sprawdź co musisz zrobić!
więcej

Jesienna promocja grzejników Zehnder

2017-11-16
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną na wybrane grzejniki łazienkowe.
więcej

Nowości w ofercie Zehnder na 2017 rok

2017-03-01
Firma Zehnder na bieżąco analizuje potrzeby i trendy na rynku. Odzwierciedleniem tego jest katalog na 2017 rok z propozycjami zupełnie nowych grzejników, a także już sprawdzonych pozycji, ale w całkiem nowych, atrakcyjniejszych cenach!
więcej