Zehnder Carboline

Zehnder Carboline

System Zehnder Carboline to bardzo wydajny system sufitowego ogrzewania i chłodzenia, idealnie integruje się zarówno z istniejącymi jak i nowymi podwieszanymi sufitami kasetonowymi.

Przekaźnikiem energii jest tu uformowany w lekkie płyty naturalny grafit ekspandowany, połączony z miedzianymi profilami.

Naturalny grafit ekspandowany sprawia, że rozkład temperatur w panelu jest bardzo równomierny i co za tym idzie, rozprowadzenie ciepła do pomieszczenia również jest bardziej wydajne i komfortowe.

Zastosowanie naturalnego grafitu ekspandowanego sprawia również, że czas reakcji na zmiany temperatury jest znacznie szybszy niż w typowych sufitowych systemach ogrzewania i chłodzenia.

System Zehnder Carboline można zastosować zarówno w nowych jak i istniejących sufitach zabudowanych. Moduły do sufitów zabudowanych dostępne są w dwóch standardowych szerokościach i pięciu standardowych długościach. Moduły do sufitów wolnowiszących dostępny jest w pięciu wielkościach standardowych.

Panele Carboline to idealne rozwiązanie do różnego rodzaju obiektów: pomieszczeń konferencyjnych, biurach, szkołach, szpitalach.