Ściany grzewcze Zehnder

 


Ściany grzewcze Zehnder to grzejniki wyróżniające się płaską płytą czołową. Proste w formie, stylowe i zarazem nowoczesne grzejniki pokojowe. Do głównych zalet należy zaliczyć przede wszystkim szeroką gamę modeli i wymiarów, ale również różne możliwości umiejscowienia złącz, co czyni je elastycznymi i pozwala na zaaranżowanie całego wnętrza kilkoma różnymi grzejnikami z tej samej grupy.

 

Grzejnik Zehnder Roda to model reprezentujący grupę ścian grzewczych.  W wersji pionowej będą idealnym rozwiązaniem przy
Zehnder Roda PIONOWA

Zehnder Roda PIONOWA

869.36 PLN
608.55 PLN
Grzejnik Zehnder Roda to model reprezentujący grupę ścian grzewczych. W wersji poziomej świetnie sprawdzi się pod parapetami
Zehnder Roda POZIOMA

Zehnder Roda POZIOMA

740.71 PLN
518.50 PLN

Aktualności

Nowości w ofercie Zehnder na 2017 rok

2017-03-01
Firma Zehnder na bieżąco analizuje potrzeby i trendy na rynku. Odzwierciedleniem tego jest katalog na 2017 rok z propozycjami zupełnie nowych grzejników, a także już sprawdzonych pozycji, ale w całkiem nowych, atrakcyjniejszych cenach!
więcej

Czym kierować się przy wyborze grzejnika? Praktyczne porady i wskazówki

2016-12-23
Twój stary grzejnik jest już mało wydajny, nieszczelny lub korodujący? A może nie pasuje do wystroju wnętrza? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą grzejników firmy Zehnder - z pewnością znajdą tam Państwo produkty spełniające najróżniejsze wymagania!
więcej